Nasze produkty

Barrel ECD 1000

barrelECD_m

Barrel ECD to nowoczesne urządzenie do deponowania i rozliczania wpłat gotówkowych.

 

Mocna stalowa obudowa oraz możliwość zakotwienia w podłożu sprawia, że urządzenie nadaje się do zamontowania w miejscach ogólno dostępnych (hale dworcowe, stacje, dyspozytornie, itp.).

 

Dzięki wmontowanemu PC z systemem Windows XP, urządzenie daje wiele możliwości konfiguracji oraz pozwala na zdalny dostęp i zarządzanie za pośrednictwem sieci LAN.

 

Nowoczesne rozwiązanie samozamykającej się bezpiecznej koperty, w której są przechowywane monety, pozwala na zlecenie jego obsługi zewnętrznej firmie CIT, dzięki czemu możemy wyeliminować obsługę gotówkową z firmy.

 

Specjalne dedykowane systemy oferowane wraz z urządzeniem pozwalają nie tylko na monitorowanie jego stanu, raportowanie błędów i usterek bezpośrednio do serwisu, ale dają także możliwość generowania raportów i statystyk, dzięki którym możemy zracjonalizować transporty gotówki oraz zarządzanie jej obrotem.

 

ECD to kompletny system skierowany głównie do firm transportowych, w których opłata za przejazd jest wnoszona w postaci gotówki (biletem jest potwierdzenie z kasy fiskalnej) lub w postaci biletu (urządzenie może być wyposażone w moduł pozwalający na dystrybucje biletów pomiędzy kierowców, z pełnym rozliczeniem wszystkich transakcji)

Dane techniczne

 

Wyświetlacz 12″ TFT
Obsługa Panel dotykowy
Drukarka

Wbudowana termiczna

Identyfikacja Czytnik kart magnetycznych lub klawiatura dotykowa
Dostęp front/tył urządzenia
System Wbudowany PC z Windows XP

 

 

 

Liczenie i przechowywanie zawartości

 

Monety 600 szt. / min (samozamykające bezepieczne koperty (specjalnie na monety)
Banknoty 50 szt. / ok 2 min przy opcji z jednym czytnikiem (plastikowa kaseta, opcjonalnie ze specjalną bezpieczną kopertą)

 

 

 

Komunikacja

 

Złącze LAN RJ45

Złącze USB

 

 

Wymiary

 

Wysokość 125 cm
Szerokość 83 cm
Drukarka

75 cm

Waga 230 kg

 

 

 

Zasilanie

 

Pobór mocy  
Napięcie 100/230 V, 50/60 Hz

 

 

 

Pliki do pobrania

Contact Form Powered By : XYZScripts.com