Nasze produkty

HSM Classic 225.2

225.2_e
Mobilna niszczarka centralna

Model o bardzo dużej wydajności, przeznaczony do pełnienia centralnego urządzenia niszczącego w dużych biurach. Włącznik zasilania zintegrowany z funkcją cofania plus automatyczny start/ stop sterowany fotokomórką. Zatrzymuje się automatycznie, gdy wykryje zbyt dużą ilość papieru, kosz się zapełni lub zostanie wyjęty. Nowoczesna, elektroniczna kontrola pracy, w którym tryb gotowości sygnalizuje dioda LED. Bezpieczeństwo pracy zapewnia osłona zabezpieczająca nad szczeliną wejściową, oraz dedykowany otwór na płyty CD i dyskietki (model w klasie 2 DIN). Dostępna w 2, 3, 4 i 5 klasie DIN oraz w HS Level 6, niszczy papier, zszywki, spinacze biurowe i karty kredytowe. Modele niszczące w klasach 2 i 3 DIN, niszczą także płyty CD a nawet dyskietki. Możliwość zamówienia systemu automatycznego oliwienia noży tnących. Model przygotowany do pracy ciągłej! Niszczarka zachowuje mobilność dzięki obudowie z kółkami.

 

Niszczarki dokumentów HSM Classic

Linia produktów HSM Classic to synonim niezawodności zapewnionej dzięki jakości „Made in Germany”, solidnej konstrukcji i trwałym komponentom. W tak dużej rodzinie produktów z pewnością znajdziesz urządzenia odpowiednie do biura każdej wielkości.
Cechy szczególne:

 • Specjalnie hartowane, jednoelementowe stalowe wałki tnące, zapewniające długotrwałą odporność na zużycie i bezawaryjną eksploatację
 • Precyzyjna geometria noży tnących zapewnia wysoką wydajność urządzeń
 • Wałki tnące odporne na działanie zszywek i spinaczy biurowych (nie dotyczy maszyn w klasie DIN 5 i HS Level 6)
 • Cicha praca dzięki optymalnej konstrukcji przekładni i zastosowaniu materiałów wysokiej jakości
 • Najwyższy poziom bezpieczeństwa obsługi dzięki wydłużonej i wzmocnionej szczelinie wejściowej
 • Materiały wysokiej jakości, przyjaznych dla środowiska, gwarantujących długą żywotność produktu

Pliki do pobrania

 • Karta produktu
  Pobierz (474 KB)
 • Instrukcja obsługi
  Pobierz (571 KB)
Contact Form Powered By : XYZScripts.com