Nasze produkty


Barrel EBD

Barrel EBD to wysokiej klasy urządzenie służące do deponowania banknotów. Wyposażone w dwa czytniki ze specjalnymi podajnikami pozwala deponować w tym samym czasie do 100 banknotów w paczce (2×50).

 

Urządzenie jest zarządzane poprzez zintegrowany komputer PC z zainstalowanym systemem Windows XP. Dzięki zastosowaniu technologii TCP/IP (urządzenie posiada własny adres IP) możliwe jest zdalne zarządzanie całą siecią maszyn z jednego centralnego miejsca za pośrednictwem sieci LAN.

 

Wykonana z 8 mm stali obudowa zapewnia bezpieczeństwo przechowywanej gotówki, a dodatkowa możliwość zakotwienia urządzenia w podłożu sprawia, że ryzyko kradzieży maleje prawie do zera. Podpięcie maszyny pod system alarmowy stanowi dodatkowe zabezpieczenie na wypadek włamania lub próby uszkodzenia urządzenia.

 

Szerokie spektrum opcji rozbudowy urządzenia, czyni je uniwersalnym w pełnym zakresie deponowania gotówki. Czytniki banknotów, czytnik pojedyńczych monet lub wrzutnia na bezpieczne koperty pozwalają na złożenie depozytu w dowolnej formie, a konieczność wcześniejszego zalogowania się do maszyny jednoznacznie identyfikuje osobę wpłacającą.

 

Na życzenie klienta można wbudować czytnik kart magnetycznych lub czytnik kodów kreskowych, które pomogą w poprawieniu funkcjonalności urządzenia, czyniąc je pełnym system rozliczeń. Oprogramowanie maszyny nie tylko pozwala na magazynowanie i przesyłanie danych do zewnętrznych systemów, ale także umożliwia tworzenie statystyk i raportów ułatwiających zarządzanie transportami i obiegiem gotówki.

 

Automatyzacja nadzoru nad urządzeniem, sprowadzająca się do automatycznego raportowania odpowiednim osobom zdarzeń jakie miały miejsce (np. awarii do serwisu, stanu zapełnienia do firmy CIT lub kierownika kasy) czyni je praktycznie bezobsługowym.

Dane techniczne

 

Wyświetlacz 12″ TFT
Obsługa Panel dotykowy
Drukarka

Wbudowana termiczna

Identyfikacja Czytnik kart magnetycznych lub klawiatura dotykowa
Dostęp front urządzenia
System Wbudowany PC z Windows XP

 

 

 

 

 

 

Liczenie i przechowywanie zawartości

 

Banknoty 50 szt. / ok 2 min przy opcji z jednym czytnikiem (plastikowa kaseta, opcjonalnie ze specjalną bezpieczną kopertą)

 

 

 

Komunikacja

 

Złącze LAN RJ45 oraz USB

 

 

Wymiary

 

Wysokość 112 cm
Szerokość 46 cm
Drukarka

46 cm

Waga 180 kg

 

 

 

Zasilanie

 

Pobór mocy  
Napięcie 100/230 V, 50/60 Hz

 

 

 

Pliki do pobrania