Nasze produkty


CTcoin CDS Penguin

Penguin to urządzenie zaskakujące nie tylko nowoczesnym designem, ale także swoimi parametrami technicznymi. Prędkość deponowania monet 1 100 sztuk na minutę świadczy o wysokiej klasie tego sprzętu oraz o jakości podzespołów jakie w nim są użyte.

 

Możliwość rozsortowania w jednym przebiegu do 9 nominałów monet to także poważana zaleta, która powinna być doceniona przez klientów takich jak placówki bankowe lub miejsca gdzie bilon po zdeponowaniu trafia do powtórnego obiegu.


Stalowa obudowa zapewnia bezpieczeństwo przechowywanych wartości, jeżeli jednak zachodzi potrzeba ustawienia urządzenia w miejscu ogólno dostępnym, to istnieje możliwość wbudowania stalowego sejfu
gdzie będą trafiały przeliczone monety.

 

Ogromny dotykowy ekran pełni kilka funkcji. Identyfikacja wpłacającego poprzez podanie numeru rachunku, czy przegląd statusu i funkcji urządzenia to strona techniczna. Po wgraniu ekranów reklamowych lub
informacyjnych, nasze urządzenie staje się jednocześnie wspaniałym nośnikiem wszelkich treści jakie chcemy przekazać klientom (promocje, zmiany w obsłudze, dostępność placówek itp.).Możliwość dostawienia modułu do deponowania banknotów sprawia, że urządzenie z powodzeniem zastąpi dotychczasową formę obsługi kasowej. Klient będzie mógł deponować pieniądze o dowolnej porze dnia bez ram czasowych jakie stawiały godziny pracy placówki.

Dane techniczne

 

Wyświetlacz 14″ TFT
Obsługa Panel dotykowy
Drukarka

Wbudowana termiczna z gilotyną

Identyfikacja Czytnik kart magnetycznych lub klawiatura dotykowa
Dostęp front/tył urządzenia
System Wbudowany PC z Windows XP

 

 

 

Liczenie i przechowywanie zawartości

 

Monety 1100 szt. / min (opcja sortowania do 9 nominałów)
Banknoty 50 szt. / ok 2 min (plastikowa kaseta, opcjonalnie ze specjalną bezpieczną kopertą)

 

 

 

Komunikacja

 

Złącze LAN RJ45

Złącze USB 

 

 

Wymiary

 

Wysokość 119 cm
Szerokość 91 cm
Drukarka

56 cm

Waga 118 kg

 

 

 

Zasilanie

 

Pobór mocy 40W (standby)
Napięcie 100/230 V, 50/60 Hz

 

 

 

Pliki do pobrania